Senior Finance Analyst

Date Posted:

2021-08-04-07:00

Country:

Poland

Location:

Grabska 4, Niepolomice 32-005, PolandStarszy Analityk Finansowy – praca zdalna

Zadania:

  • Udział w procesie planowania (budżet krótko/długoterminowy)
  • Kontrola realizacji i analiza odchyleń w/w budżetów i planów
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów na potrzeby dyrekcji oraz kadry zarządzającej
  • Wyjaśnianie odchyleń na produkcji – odchylenia od stawki produkcyjnej; odchylenia od kosztu standardowego
  • Przygotowanie analiz i raportów finansowych, sprzedażowych (analiza marży), zakupowych (odchylenia cenowe)
  • Bieżące wsparcie biznesu w procesie raportowania
  • Aktywne uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca
  • Współpraca z jednostkami powiązanymi w Kanadzie i USA
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – rachunkowość, finanse lub pokrewne kierunki
  • Doświadczenie w obszarze finansów/controllingu – min. 3 lata
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości, a szczególnie rachunku kosztów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z przygotowywaniem analiz produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Mile widziana znajomość systemów: SAP, HFM (Hyperion)
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz;
  • Umiejętność oceny sytuacji i podejmowania decyzji – sprawne rozwiązywanie problemów.
  • Dążenie do samorozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • Wysoka kultura osobista.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • Bezpośrednie, stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie (umowa o pracę )
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w formie zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość uczenia się (nowe technologie, nowoczesne narzędzia)
  • Bezpieczeństwo pracy, ergonomia na najwyższym poziomie
  • Dodatkowe benefity: program emerytalny, karta sportowa, ubezpieczenie, prywatna opieka zdrowotna, platforma kafeteryjna
  • Wspieranie rozwoju osobistego poprzez dofinansowanie studiów i kursów językowych.

Raytheon Technologies is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link to read the Policy and Terms

Organisation:
Raytheon Technologies