Demand and Capacity Planning Leader - Aptiv, TAT

Demand and Capacity Planning Leader

Csatlakozz Demand and Capacity Planning Leader munkakörben az Aptiv tatabányai csapatához! Ebben a pozícióban kulcsszerepet tölthetsz be modern autóipari gyárunkban éd részese lehetsz a folyamatos fejlődésnek.

A legfontosabb feladataid:

  • Demand és Capacity planning csapat irányítása
  • Gyártógépek, gyártóegységek kapacitásának elemzése
  • Hosszútávú vevői igények elemzése és összehasonlítása a kapacitásokkal
  • Rendszeres riportálás a Management felé a felmerülő, valamint várható kapacitás problémákkal kapcsolatban
  • Folyamatos és szoros kapcsolattartás és együttműködés a vevői kapcsolattartókkal, sales csapattal
  • Rendszeres egyeztetés és adattovábbítás a Projekt Management osztály felé
  • Autóipari trendek monitorozása
  • Közös munka más Aptiv gyárak Demand és Capacity plannereivel

Amire szükséged lesz ebben a feladatkörben:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos Excel tudás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Autóipari trendek ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó, valamint analitikai képesség, folyamatközpontú szemléletmód, kiváló problémamegoldó képesség, határozott fellépés, precizitás
  • Vezetői ambíció
  • Autóipari gyártókörnyezeti tapasztalat

Előny a jelentkezés során:

  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Cafetéria juttatás (SZÉP-kártya)
  • Bejárási támogatás, Home Office lehetőség
  • Szolgáltatói kedvezményprogram
  • Egészség-, baleset-, kockázati életbiztosítás
  • Iskolakezdési támogatás, céges gyerektáborok

Adatkezelési tájékoztatónk itt található: https://www.aptiv.com/privacy-notice-active-candidates

Privacy Notice - Active Candidates: https://www.aptiv.com/privacy-notice-active-candidates

Aptiv is an equal employment opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, national origin, sex, gender identity, sexual orientation, disability status, protected veteran status or any other characteristic protected by law.

Organisation:
Aptiv