Elektromos karbantartó SMT

A következő feladatok várnak rád:

  • Gépek, berendezések, gépi szerszámok megelőző karbantartása, illetve meghibásodásakor javítása az összeszerelő területen
  • A karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálása
  • Esetenként, alkatrészek, egyedi darabok rajz vagy megbeszélés szerinti elkészítése
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése, jelzése

Te vagy az ideális jelölt, ha az alábbi elvárásainknak megfelelsz:

  • Szakirányú szakmunkás végzettség (villanyszerelő)
  • Termelővállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 1 év)

Előny:

  • PLC programozásban és vezérlésben szerzett jártasság
  • Stitching, SMT placement, reflow, ICT, AOI, SPI ismeret
  • Technikus végzettség
  • Számítástechnikai ismeret
  • Karbantartásban szerzett több éves tapasztalat
  • Német / angol nyelv alapfokú ismerete

Mit nyújtunk számodra?

  • Bónuszok
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Szolgáltatói kedvezményprogram
  • Munkavállalói támogató program (ingyenes pénzügyi, jogi és mentális tanácsadás)
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség (edzőterem, uszoda)
  • Modern munkakörnyezet

Privacy Notice - Active Candidates: https://www.aptiv.com/privacy-notice-active-candidates

Aptiv is an equal employment opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, national origin, sex, gender identity, sexual orientation, disability status, protected veteran status or any other characteristic protected by law.

Organisation:
Aptiv