Tooling Operator

Date Posted:

2021-07-02-07:00

Country:

Poland

Location:

Grabska 4, Niepolomice 32-005, PolandStarszy Operator Narzędziowni – Frezer

Zadania:

  • samodzielna obsługa 3-osiowej frezarki CNC z dodatkową podzielnicą na 4 i 5 oś.
  • samodzielne wytwarzanie przyrządów specjalnych na potrzeby wydziałów produkcyjnych
  • obsługa narzędzi ręcznych
  • przestrzeganie procedur jakościowych i BHP
  • monitorowanie stanu technicznego maszyn
  • praca z dokumentacją produkcyjną
  • wstępna kontrola jakości wykonywanych elementów
  • wydawanie i przyjmowanie oprzyrządowania
  • wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (mile widziane w kierunku mechanika, obróbka skrawaniem, ślusarz/szlifierz)
  • doświadczenie w samodzielnej obsłudze frezarek 3-osiowych i 5-osiowych
  • pełna samodzielność w programowaniu frezarek z poziomu pulpitu w Heidenhain 640
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (obróbka metalu)
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz programu MS Excel
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • umiejętność pracy zgodnie z procedurami
  • wysoka sumienność i staranność w wykonywanych zadaniach
  • nastawienie na wysoką jakość
  • dążenie do samorozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • wysoka motywacja do dzielenia się wiedzą
  • bardzo dobra komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • wysoka kultura osobista.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

  • bezpośrednie, stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczenia się (nowe technologie, nowoczesne narzędzia)
  • poznanie przyszłego miejsca pracy, przełożonego, współpracowników
  • bezpieczeństwo pracy, czystość, ergonomię na najwyższym poziomie
  • dodatkowe benefity: program emerytalny, karta sportowa, ubezpieczenie, platforma kafeteryjna
  • •wspieranie rozwoju osobistego poprzez dofinansowanie studiów i kursów językowych.

Raytheon Technologies is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link to read the Policy and Terms

Organisation:
Raytheon Technologies