Kierowniczka/Kierownik Procesu Ciągłego Doskonalenia

Date Posted:

2023-11-09

Country:

Poland

Location:

Grabska 4, Niepolomice 32-005, Poland

Position Role Type:

Unspecified

Nie jesteśmy romantykami. Jesteśmy inżynierami. Patrzymy w niebo i szukamy przełomowych rozwiązań. To, co tworzymy, napędza świat. Produkujemy precyzyjne części do silników lotniczych. Pracujemy z materiałami trudnoobrabialnymi i superstopami na bazie niklu i tytanu. Stanowimy część światowej korporacji Raytheon Technologies i jesteśmy głównym dostawcą światowego lidera w projektowaniu, produkcji i serwisie silników lotniczych koncernu Pratt & Whitney w zakresie zespołów rurowych.

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • identyfikacja, wyznaczanie obszarów i wprowadzanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem oraz usprawnianiem procesów produkcyjnych i biznesowych
  • komunikowanie działań optymalizacji w całym zakładzie
  • aktywne uczestnictwo w przygotowaniu budżetu i jego realizacji
  • raportowanie i komunikacja wyników
  • koordynacja i wsparcie grup roboczych narzędzi CORE (Lean Manufacturing)
  • wsparcie w zakresie przygotowania i wdrażania propozycji usprawnień
  • analizowanie procesów produkcyjnych pod kątem zwiększenia ich efektywności.

Poszukiwane kompetencje i oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z ciągłym doskonaleniem procesów
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów Lean Manufacturing
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • sukcesy w optymalizacji procesów i wdrażaniu zmian
  • mile widziany certyfikat Six Sigma (Green Belt lub Black Belt)
  • zdecydowanie w działaniu, umiejętność przekonywania innych do własnych pomysłów, rozwiązań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • nastawienie na nowe technologie/ rozwiązania (Industry 4.0)
  • rozwinięte umiejętności analityczne (bazowanie na danych).

To oferujemy:

  • stabilną i długoterminową współpracę – będziesz zatrudniony bezpośrednio u nas w firmie na podstawie umowy o pracę
  • premia kwartalna – której wysokość uzależniona jest od realizacji Twoich celów
  • bezpieczeństwo – któremu w naszej pracy nadaliśmy najwyższą rangę
  • system kafeteryjny benefitów – w którym możesz sobie zamówić wedle własnego uznania bony o różnej wartości do wybranych sklepów
  • PPE – dbamy o przyszłość naszych pracowników, dlatego w PWT sfinansujemy Twoją składkę emerytalną w wysokości 5 % wynagrodzenia brutto
  • wierzymy, że każdy potrafi sam efektywnie zarządzać swoim czasem pracy dlatego w PWT zwracamy większą uwagę na jakość niż szybkość wykonania
  • jesteśmy fair – nasze działania oparte są o kodeks etyczny, który jest dla nas wyznacznikiem standardów i pomaga budować silną kulturę etyczną i uczciwie osiągać cele biznesowe
  • ciągłe doskonalenie – dofinansujemy studia w ramach programu Scholar, który umożliwia studiowanie na kierunku związanym z Twoją pracą w wybranej przez siebie uczelni.

    RTX is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

    Privacy Policy and Terms:

    Click on this link to read the Policy and Terms

    Organisation:
    Raytheon Technologies