Junior Designer - Assembly & Test *NEW GRAD 2023*

Date Posted:

2023-01-16-08:00

Country:

Poland

Location:

Hetmańska 120, Rzeszów 35-078, Poland – Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Position Role Type:

Unspecified

Młodszy Konstruktor Prób i Badań *NEW GRAD 2023*

W naszym Nowym Programie Rotacji Absolwentów (New Graduate Rotational Program) zdobędziesz cenne, praktyczne umiejętności i doświadczanie, aby stać się profesjonalistą. Wybrani kandydaci wezmą udział w 3 rotacjach trwających 12 miesięcy każda w ramach struktur PWR Engineering. Rotacja ma na celu przyśpieszenie Twojego rozwoju osobistego i zawodowego

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Tworzenie instrukcji budowy i testu dla silnika eksperymentalnego

  • Udział w planowaniu etapów budowy i testu dla silnika eksperymentalnego

  • Udział w tworzeniu i definicji systemu zbierania danych

  • Wsparcie konstrukcyjne oprzyrządowania oraz wyposażenia hamownianego

  • Wsparcie wiedzą zawodową operatorów hamowni

  • Analiza danych dążąca do znalezienia przyczyn źródłowych awarii

  • Bezpośrednia współpraca z pracownikami innych działów Inżynieringu

NASZE WYMAGANIA

  • Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową (mniej niż 2 letnie doświadczenie) lub spodziewasz się ukończyć studia techniczne w 2023 roku, ta oferta jest dla Ciebie!

  • Entuzjazm i pasja poznania zaawansowanych lotniczych napędów turbinowych

  • Chęć uczenia się i rozwoju w zróżnicowanym i włączającym zespole

  • Kreatywne i energiczne nastawienie do zadanych celów

  • Wymagana biegła znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym

TO OFERUJEMY

  • Miejsce pracy dedykowane zarówno dla Pań jak i Panów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatna opieka medyczna, przyzakładowa przychodnia lekarska)

  • Bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Uczestnictwo w programie Scholar– dofinansowanie do studiów, kursu języka angielskiego

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, Pratt &Whitney Rzeszów S.A. z siedzibą w Rzeszowie, adres: ul. Hetmańska 120,35-078 Rzeszów, Polska moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

Raytheon Technologies is An Equal Opportunity/Affirmative Action Employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or veteran status, age or any other federally protected class.

Privacy Policy and Terms:

Click on this link to read the Policy and Terms

Organisation:
Raytheon Technologies