Industrial engineer – Technolog

Miejsce pracy: Jeleśnia

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie stanowisk pracy oraz przepływu materiałów i procesów zgodnie z KMS i EOS oraz z uwzględnieniem wymagań ergonomicznych i bhp

  • Opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze produkcji, redukcja takt time i zajmowanej powierzchni

  • Optymalizacja kosztów procesów produkcyjnych

  • Normowanie czasu pracy na stanowiskach

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych powstających w procesie produkcji

  • Stosowanie narzędzi „Lean Manufacturing” we wszystkich aspektach procesu produkcji

  • Szkolenie operatorów z zakresu dokumentacji stanowiskowej

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Przygotowanie zakładu do wizyt klientów i audytów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Umiejętność pracy w zespole, entuzjazm, kreatywność, komunikatywność

Mile widziane

  • Znajomość systemów zarządzania jakością, metodologii FMEA i Planów Kontroli

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań

  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem

Privacy Notice - Active Candidates: https://www.aptiv.com/privacy-notice-active-candidates

Aptiv is an equal employment opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, national origin, sex, gender identity, sexual orientation, disability status, protected veteran status or any other characteristic protected by law.

Organisation:
Aptiv